luparka do drewna

Tutaj zostawiam cząstkę siebie

Temat: Husqvarna 460 - Chwale sie! :-D
...dało (przycinanie gałęzi etc.) Z pilarek to tyle, na duet wystarczy. Transport - VW T4, Ducato, stary LT - myslimy o którymś z tych wózków, wszystkie w pickupie oczywista (sprzęt do kabiny, drewno i śmieci na pake). Wiadomo duży transport to już najem bo nikt z nas C prawka nie posiada Myślimy o wyrobie drewna kominkowego i ogólnie opałowego bo popyt u nas straszny (Kaszuby). Na początek siekiery, a jak już nadwyrężymy kręgosłupy i wszystkie stawy - łuparka do drewna. Myślałem jeszcze o rębiarce jako uzupełnienie całości, ale powoli. Z drobnicy to oczywiście dobre ciuszki JedyHQnej SłuszHQnej FirHQmy Kaski z uszami, buty, rękawice, liny, narzędzia i inne tego typu pierdoły. Agregacik też nie zawadzi jakiś używka, choćby do zaparzenia kawusi Z grubsza to wszystko co mi teraz do łba przyszło. Co jeszcze?
Źródło: pilarz.net.pl/viewtopic.php?t=538Temat: łuparka do drewna
ja osobiście polecam rąbanie siekierą komuś kto chce się rozładować A do produkcji drewna kominkowego na pewno kupiłbym łuparke. Raczej ciężko byłoby narąbać kilkanaście metrów sześciennych drewna dziennie za pomocą zwykłej siekiery A co do ceny to z tego co zauważyłem to mała łuparka do drewna jest tylko o jakieś 200 złotych droższa od siekiery do łupania marki Fiskars A ile mniej roboty Pozdrawiam!
Źródło: pilarz.net.pl/viewtopic.php?t=252


Temat: AVANT - ciekawe, wielofunkcyjne maszynki ...
Avant seria 200 Avant seria 300 Avant seria 500 Avant seria 600 Avant seria 700 Istnieje również szereg narzędzi wymiennych AVANT, a poniżej niektóre z nich : - koparka łańcuchowa - betoniarka - kosiarka - piła i łuparka do drewna - szczotka obrotowa _____________________________________________________________ Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.avant.krakow.pl Po więcej informacji i zdjęć zapraszam na tą stronę.
Źródło: samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11858


Temat: Straszna łuparka drewna DYI
Świdrowa łuparka do drewna
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1528651.html


Powered by WordPress, © Tutaj zostawiam cząstkę siebie